Esame sukaupę didesnę nei 16 metų patirtį dirbdami statybinės technikos nuomos ir technikos bei jos įrankių pardavimų srityse ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Įmonės patikimumas bei partnerių pasitikėjimas tai vienos iš svarbiausių Iron attachments vertybių, o jų užtikrinimą laikome pagrindiniu įmonės sėkmės veiksniu.
Kiekvienas atvejis šioje dinamiškoje verslo srityje yra skirtingas. Dėl to visuomet atsakingai įsigiliname į individualius kliento poreikius ir ieškome naudingiausio sprendimo Jam!

MŪSŲ ATSTOVAUJAMI PARTNERIAI

Dehaco

Dehaco yra viena iš lyderiaujančių griovimo įrangos gamintojų ir tiekėjų Europos Sąjungoje.
Šio gamintojo produktai pasižyminti aukšta kokybe bei greitu įrangos bei atsarginių dalių tiekimu.

Linser

Linser (LIS) – tai Vokiečių prekinis ženklas, itin aukštos kokybės vikšrinių bei guminių važiuoklių gamintojas. LIS važiuoklės ir jų dalys tinka CAT, Komatsu, Kobelco, Case, Liebherr ir daugumai kitų prekės ženklų statybinei technikai. Taip pat LIS yra vienas iš originalių dalių gamintojų Kubota, Liebherr, Volvo, Wirtgen ekskavatorių gamykloms. Taigi savo važiuoklių kokybe konkuruoja su originaliomis gamintojų važiuoklėmis, tačiau gali pasiūlyti prieinamesnę kainą bei greitą pristatymą dėl sandelio esančio Baltijos regione.

Iron attachments kaušų linija

Profesionalių projektuotojų sukurti ir pagaminti laikantis aukštų gamybos standartų kasimo bei hidrauliniai kaušai. Iron attachments kaušai yra orginalios įrangos gamintojas, todėl gali pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.
Gaminami su jungtimis tinkančiomis : S-type, Verachtert, Lehnhoff, Miller bei kitų tipų greitoms jungtims.
Suteikiame 12mėn garantija.

Tabe

TABE turi daugiau nei 45 metų patirtį statybos, griovimo, perdirbimo, kasybos, miškininkystės ir žemės ūkio sektoriuose. Šis gamintojas pasižymi technologiškai pranašesne įranga, suderinama su visais rinkoje esančiais ekskavatoriais. TABE prioritetas - produktų kokybė, tai rodo nuolatinis inovacijų diegimas, bei kruopšti kokybės patikra (TABE turi didžiausią bandymų laboratoriją Europoje).